POZnań

ZKZL wynajmuje lokale użytkowe na aukcji

Śródka Bydgoska  Foto: ZKZL

5 marca odbyła się pierwsza tegoroczna aukcja najmu lokali użytkowych. Podczas piątkowej licytacji udało się znaleźć najemców dla 10 lokali użytkowych. Od wczoraj można licytować 16 lokali w ramach dogrywki, która potrwa do 19 marca.

Mimo sytuacji pandemicznej podczas piątkowej aukcji prowadzonej przez specjalnie stronę internetową udało się wynająć 10 lokali użytkowych. W kilku przypadkach udało się wylicytować dużo wyższe stawki od wywoławczej. Cena za metr kwadratowy niektórych lokali była znacznie wyższa od stawki wyjściowej. Spółce udało się wynająć powierzchnie handlowo-usługowe między innymi przy ul. Wrocławskiej, Wielkiej czy Starym Rynku.

Pozostałe lokale, które nie znalazły najemców 5 marca, będą możliwe do wylicytowania w dogrywce na stronie www.aukcjelokali.pl.

Do 19 marca będzie można ubiegać się o 16 lokali użytkowych, które będą dostępne na atrakcyjnych warunkach. W ramach promocji wszystkie wadia zostały obniżone aż o 50%. Dodatkowo wszystkie stawki wywoławcze zostały obniżone nawet o 10%. Dzięki temu przedsiębiorcy będą mieli łatwiejszy dostęp do lokali przy niższej cenie wyjściowej – informuje Łukasz Kubiak, rzecznik ZKZL.

Użyte w artykule zdjęcia: ZKZL

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz