SieBuduje

Cerisier Résidence nowa inwestycja na Grunwaldzie

Cerisier Residence  Foto: materiały prasowe dewelopera

Cerisier Résidence to druga inwestycja francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu. 3-piętrowy budynek, który zlokalizowany będzie w otoczeniu kilkunastu wiśniowych drzew, do których odnosi się nazwa inwestycji. Dodatkowo zostanie tutaj posadzonych około stu drzewek.

Na wewnętrznym, częściowo otwartym dziedzińcu, oprócz drzew wiśni znajdą się również ławki z pergolami, zachęcające do wypoczynku i integracji mieszkańców. Apartamenty posiadać będą zróżnicowane metraże. Jest to oferta zarówno dla klientów planujących – informuje Adam Skóra, dyrektor projektów mieszkaniowych dewelopera.

Znajdzie się tu łącznie 106 mieszkań o funkcjonalnym rozkładzie. Będą to zarówno kawalerki jak i większe lokale, o powierzchni do 90 mkw. Do mieszkań parterowych przynależeć będą ogródki. Na parterze znajdować się będzie także rowerownia, a na poziomie -1 parking podziemny.

Zgodnie z raportem REAS nt. rynku mieszkaniowego, Poznań jest jednym z 6 miast o największym potencjale obok Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta oraz Łodzi. Raport analizuje m.in. wielkość dostępnej oferty mieszkań. Liczba projektów lokowanych w Poznaniu stale wzrasta, sprzedaż w ostatnich czterech kwartałach utrzymywała się na rekordowo wysokim poziomie, a średnie ceny lokali wynoszą ok. 7 tys. zł/m2.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe dewelopera

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz