POZnań

Czy można dotknąć muzyki albo zobaczyć to, co słyszymy?

TEDx Poznań  Foto: materiały prasowe

Prelegenci najnowszej edycji poznańskiej konferencji TEDx będą przewodnikami przez drogę od wzroku po smak, przez węch, dotyk i słuch. Pokażą jak czuć mocniej, patrzeć szerzej, słyszeć więcej, by żyć intensywniej. Organizatorzy zaprosili ludzi związanych ze sztuką, muzyką, biznesem, nauką i sportem, by pokazali różnorodność, z jednej strony podstawowych, a z drugiej wciąż zadziwiających zmysłów.

Chcemy poprzez zmysły zwrócić uwagę na aktualne problemy takie jak smog w miastach, czy poszukiwanie źródeł białka zwierzęcego – opowiada Anna Główczyńska, członkini zespołu TedxPoznań – pokazać nowe drogi, technologie i sposoby działania m.in. konkurs pianistyczny on-line, nanomateriały, czy holakracaję, czyli nowatorski sposób działania organizacji, gdzie najważniejszy jest człowiek jako sensor. O tym wszystkim opowiedzą nasi prelegenci.

W wydarzeniu weźmie udział jedenastu mówców nie tylko z Polski, dlatego część będzie prowadzona w języku angielskim. Zachęcamy do przyjścia również mieszkających w Poznaniu obcokrajowców. Całe wydarzenie będzie tłumaczone na dwa języki: polski i angielski.

Czy możemy dotknąć muzyki? Zobaczyć to co słyszymy? Czy potrafimy w pełni wykorzystać nasze zmysły? Gdzie są granice naszej percepcji? Na wszystkie te pytania będzie można znaleźć odpowiedź 8 kwietnia 2017 r. w Collegium Da Vinci podczas Tedx Poznań Senses.

Konferencja Tedx Poznań to nie tylko prelekcje. Zaplanowaliśmy wiele konkursów, wystawy młodych artystów i afterparty na zakończenie wspólnie spędzonego dnia.

Biety są już dostępne w trzech wariantach cenowych. Standardowa cena to 59,04 zł. Drugi wariant to 69,95 – w cenie są słuchawki z tłumaczeniem. Tych, którzy zechcą wesprzeć konferencyjne działania organizatorzy zachęcają do kupienia biletu “Wspieram TEDxPoznan Senses” w cenie 79,95 zł.

TEDx – Collegium Da Vinci, 8 kwietnia 2017, www.tedxpoznan.pl

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz