Aglomeracja

Moc atrakcji przed meczem z Zawiszą

Runda kwalifikacyjna LE - Lech Poznań - Žalgiris Wilno (kibice na stadionie)  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Runda kwalifikacyjna LE - Lech Poznań - Žalgiris Wilno (kibice na stadionie) Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterOd samego rana przy Inea Stadionie będzie działo. Najpierw Lech Talent’s Day, później koncert a na koniec zwieńczeniem dnia będzie mecz Lech – Zawisza. Właśnie tak zapowiada się najbliższa sobota przy INEA Stadionie!

Lech Talent’s Day to wielki nabór do Kolejorza. W ten weekend trenerzy Lecha Poznań będą czekać na chłopców z roczników 2005-2008. Każdy, kto zamelduje się przy Bułgarskiej, będzie miał możliwość rozpoczęcia treningów w niebiesko-białych barwach. W sobotę odbędą się nabory dla sześcio- i siedmiolatków, a w niedzielę dla roczników 2005 i 2006.

O godz. 17 Lech Poznań, Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań, Lech Pils oraz Zakłady Bukmacherskie Star-Typ-Sport zapraszają wszystkich na hip-hopowy koncert Fanatyków Kolejorza promujący płytę Definicja Kibol II. Gościem specjalnym imprezy będzie Kaczor, który zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego wydawnictwa. Bilety w cenie 2 zł będą sprzedawane przed koncertem.

Przed meczem z Zawiszą przy INEA Stadionie powstanie też strefa zabaw dla najmłodszych. Dzieciaki nauczą się dopingu, pod okiem starszych kibiców wykonają oprawę, która później zostanie zaprezentowana na meczu, a także będą mogły szaleć na dmuchanych zamkach. Z kolei klub KKS Boks poprowadzi dla najmłodszych zajęcia z krav magi, boksu i kickboxingu z udziałem Mistrza Świata Radosława Laskowskiego.

Pod Trybuną Czapczyka zaparkuje kilkudziesięciu motocyklistów na wypucowanych jednośladach, a spojrzenia kibiców idących na mecz przyciągną stacjonujące na co dzień w Centrum Wojsk Lądowych Hummer i Rosomak. Pod stadionem pojawią się też auta wyścigowe i zabytkowe, a o ich osiągach i historii opowiedzą Wam ich właściciele, członkowie Automobilklubu Wielkopolskiego.

Pierwszy gwizdek spotkania meczu Lecha Poznań z Zawiszą Bydgoszcz zabrzmi o godz. 20:30. Będzie to pierwsze spotkanie przy Bułgarskiej, w którym lechitów poprowadzi trener Maciej Skorża. Na ławce trenerskiej drużyny gości zasiądzie natomiast dotychczasowy szkoleniowiec poznaniaków Mariusz Rumak. Tych emocji nie można przegapić!

Szczegółowy plan na sobotę:
9:30 – Lech Talent’s Day, nabór dla rocznika 2008 (Stacja Kolejorz)
11:30 – Lech Talent’s Day, nabór dla rocznika 2007 (Stacja Kolejorz)
17:00 – koncert (parking przy INEA Stadionie, wejście od strony ul. Bułgarskiej)
17:00 – Strefa KolorujeMY dla najmłodszych (Strefa Sportu INEA Stadionu)
18:30 – pokaz aut wyścigowych i zabytkowych (pod Trybuną Czapczyka)
19:30 – pokaz motocyklistów (pod Trybuną Czapczyka)
20:30 – mecz Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz