Lifestyle

Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub

Dni Dopiewa 2014 (20.06.2014)  Foto: © lepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Dni Dopiewa 2014 (20.06.2014) Foto: © lepszyPOZNAN.pl / Karolina KiragaOd kilku dni w mediach krążyły pogłoski, jakoby w minioną sobotę Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski (Liber) mieli wziąć ślub. Okazało się, że ceremonia odbyła się w poniedziałek, w bardzo kameralnym gronie.

Pochodzący z Poznania artyści poznali się 12 lat temu, gdy Sylwia nagrała 3 utwory na płytę zespołu Ascetoholix, którego członkiem był Liber: „Tak wyszło”, „Afrodyzjak” i „Chodź ze mną”. W 2008 roku ukazał się album “Ona i On”, nagrany wspólnie z Liberem. Największymi hitami z tamtego okresu są utwory: “Co z nami będzie?”, “Mijamy się” oraz “Nowe szanse” a o Sylwii zaczęło być głośno w całej Polsce. Wtedy też zaczęły pojawiać się pogłoski, jakoby tę dwójkę miało łączyć coś więcej, niż tylko zamiłowanie do muzyki. Informacji o tym, że są parą, nie potwierdzili aż do minionego poniedziałku.
Sylwia Grzeszczak i Liber Foto: profil Sylwii Grzeszczak-Piotrowskiej na Facebook.com
– (…) Ślub ten jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób.. nie ukaże się zdjęcie z ceremonii a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości.. (…)
– napisała na swoim oficjalnym fanpage’u na Facebooku piosenkarka, Sylwia Grzeszczak.

Liber z kolei dodaje: (…) oficjalnie od dnia dzisiejszego Sylwia Grzeszczak jest moją żoną:)

Piosenkarka od teraz przedstawia się jako Sylwia Grzeszczak-Piotrowska.

Serdecznie gratulujemy młodej parze oraz życzymy szczęścia na nowej, muzycznej drodze życia!

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • cześć marcin to ja cię kocham rozum przyjedż do mnie tylko ja cię kocham a nie sylwia szybko wracaj do mnie