K U L T U R A

Strachy na Lachy w Zamku

Dzień drugi koncertów Juwenalia 2011 - Strachy Na Lachy - 27.05.2011 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dzień drugi koncertów Juwenalia 2011 - Strachy Na Lachy - 27.05.2011 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterJuż w sobotę, 5 kwietnia o godzinie 19.00, w ramach Koncertowej Wiosny, poznańska widownia będzie mogła zobaczyć na żywo zespół Strachy Na Lachy. Koncert odbędzie się w sali wielkiej Centrum Kultury Zamek. Supportem będzie grupa Transsexdisco.

Pierwsza płyta nowej formacji Grabaża i Kozaka, muzyków kultowej Pidżamy Porno, ukazała się w 2003 roku, pod tytułem „Strachy na Lachy”. W kolejnych latach ukazały się między innymi: „Piła Tango” – uznany za jeden z pięciu najlepszych polskich albumów oraz „Autor”. Po tym ostatnim w styczniu 2008 roku Grabaż otrzymał Paszport Polityki.

Podczas koncertu nadchodzącego koncertu usłyszymy zespół zagra utwory z dwóch późniejszych wydawnictw Strachów „ Dodekafonii” i „!To!”.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • Ahoj!Tak, to Moje (czyli jego) pierwsze samobf3jstwo . Pilch w nasjzyctszym wydaniu. Wprawdzie mam mu za złe, że sprzedał się do Dziennika, ale moja miłośc od czasu Miasta utrapienia nie wygasa. Charakterystyczne pif3ro, wręcz takie nonszalanckie spojrzenie na rzeczywistość no i krytyka (nie krytykanctwo) luteranizmu, ktf3rego sam jest wyznawcą sprawiają, że owe opowiadania czyta się jednym tchem. Przymierzam się do zakupu jego ksiażki nagrodzonej Nike .Muzycznie nowy rok na razie niczym nie zaskoczył. Obowiązkowy jest MiniMax pl. vol 4 ale co dalej ?Do nasłuchania