Stare Miasto

ENEMEF: Noc Hobbita

Hobbit: Pustkowie Smauga  Foto: Forum Film Poland

Hobbit: Pustkowie Smauga Foto: Forum Film PolandNiedawno mieliśmy premierę filmu Hobbit Pustkowie Smauga, a już w najbliższy piątek będziemy mogli podczas jednej nocy zobaczyć obie części. To niezwykła gratka  nie tylko dla fanów, ale dla wszystkich, którzy nie widzieli tych filmów. Warto!

Zapraszamy Was na nocny maraton filmowy ENEMEF: NOC HOBBITA, podczas której zobaczymy dwa filmy tej serii, a więc Niezwykła podróż i Pustkowie Smauga.

ENEMEF: Noc Hobbita to maraton, na który czekali wszyscy fani trylogii “Władcy Pierścieni” Petera Jacksona – zachęca Iza Kieszek, współorganizatorka nocnych maratonów filmowych – najdrobniejsze szczegóły Śródziemia są dopracowane w każdym calu, przykuwają uwagę swoją tajemniczością i wykonaniem.

Jedno jest pewne. Obie części “Hobbita” zaskakują niesamowitymi efektami specjalnymi, za które odpowiadała armia specjalistów, licząca aż 850 osób. Podczas tej jednej nocy będzie można towarzyszyć w przygodach wszystkich bohaterów.

Filmy zostaną wyświetlone w wersji 2D, 24 klatki, z oryginalną ścieżką dźwiękową z polskimi napisami – dodaje Iza Kieszek.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 19,00 do 28,00 zł. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas tutaj.

Po więcej informacji zapraszamy na stronie enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Na tę noc z Hobbitem zapraszamy do Multikina 51 w piątek 24 lutego od godziny 22:00.

Hobbit: Pustkowie Smauga Foto: Forum Film Poland

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz