Jeżyce POZnań

Sztukmistrze z Jeżyc

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź  Foto: facebook

Od września na Jeżycach rozpoczynają działalność dwie nowe szkoły artystyczne, które w najbliższy piątek zapraszają na specjalne pokazy i festyn akrobatyczny. Przy Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź powstała Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca oraz Szkoła Artystyczno-Akrobatyczna.

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź Foto: facebookKażdy może przyjść i zobaczyć w jakich warunkach uczyć się będą dzieci jednocześnie dobrze się bawiąc podczas festynu akrobatycznego. Będzie też można zwiedzić pierwszą w Poznaniu specjalnie wyposażoną salę akrobatyczną.

Będzie to inauguracja działalności sali i obu szkół, a jednocześnie początek roku szkolnego. Podczas festynu akrobatycznego, który trwać będzie od 16 do 20 na parkingu przed szkołą przy ulicy Mansfelda odwiedzający trafią na wiele atrakcji: chusta, batuty, konkursy, skaczące szczudła oraz konkursy z niespodziankami.

Jeżeli ktoś nie wie, co to takiego, tym bardziej trzeba przyjść żeby się przekonać, do czego służą te przyrządy i jak fajna może być zabawa.

Podczas festynu rozdawane będą darmowe wejściówki na specjalny premierowy spektakl, który zostanie pokazany około 20:00 w sali Szkoły Artystyczno-Akrobatycznej. Wystąpią w nim instruktorzy, natomiast w sobotę, 31 sierpnia od godz 11:30 odbędzie się egzamin rekrutacyjny do Szkoły Baletowej, Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca oraz Szkoły Artystyczno-Akrobatycznej.

Na Jeżycach powstaje Szkoła Akrobatyczna Anny Niedźwiedź Foto: Tomasz Strabel

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz