K U L T U R A

ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni

ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni  Foto: ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni

ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni Foto: ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy PierścieniCzas na kolejną atrakcję w Multikinie! Tym razem zapraszamy na nocny maraton filmowy podczas którego zobaczymy wszystkie trzy części Władcy Pierścieni w wersji reżyserskiej!

Najbliższy ENEMEF to długo wyczekiwany przez wszystkich kinomanów dwunastogodzinny maraton, który jest niepowtarzalną okazją, żeby po raz pierwszy na ekranach polskich kin zobaczyć trylogię J.R.R. Tolkiena w wersjach reżyserskich. Wszystkie trzy części Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina.

Czym różnią się wersje rozszerzone od zwykłych?

Każda z części trylogii poszerzona została o kilkadziesiąt minut scen dodatkowych, dzięki którym ta niesamowita seria stała się niemal idealna – wyjaśnia Iza Kieszek, która jest jedną z osób organizujących ENEMEF – będzie można zobaczyć między innymi: całkowicie inne rozpoczęcie Drużyny Pierścienia, dłuższe wątki dotyczące postaci drugoplanowych a więc Boromira, Faramira i Galadrieli, dziesiątki akcentów humorystycznych, scenę z koniem Theodreda, która tłumaczy cudowne odratowanie Aragorna, a także liczne sceny liryczne, których czytelnikom Władcy Pierścieni brakowało.

Podczas trwającego blisko 12 godzin maratonu, który rozpocznie się w piątek o 22:00 zobaczymy reżyserskie wersje filmów Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, Dwie Wieże, oraz Powrót Króla. Wszystkie te filmy zostaną pokazane z kopii cyfrowych w idealnej jakości dźwięku i obrazu. Seanse odbędą się w Multikinie Malta, Multikinie 51 i Multikinie Stary Browar.

Bilety w cenie od 22,00 do 35,00 zł są już do nabycia w kasach kin. Na profilu facebook’owym naszego portalu będziecie mogli również zdobyć podwójne zaproszenia. 🙂

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz