Aglomeracja

Serce i kwadrat czyli Powiat Poznański.

Nowe logo Powiatu Poznańskiego  Foto:

Tu króluje aktywność, a sport i turystyka wypełniają wolny czas, to miejsce, gdzie wypatruje się nowych wyzwań stawiając na kolejne inwestycje. To tutaj nauka i rozwój trafiają dokładnie w punkt, wszytko to za sprawą wrodzonej cechy ludzi – chęci poruszania nowych rzeczy! Tak pozycjonuje się nowym przekazem i logo Powiat Poznański.

Nowy logotyp ma odzwierciedlać aktywność mieszkańców i pokazywać zmiany jakie dokonały się w podpoznańskich gminach w ostatniej dekadzie. Poprzedni znak graficzny został stworzony przed 10 lat i w dobie szybkich zmian jakie zachodzą w Wielkopolsce, w opinii Starostwa zarówno graficznie jak i opisowo nie przystaje do dzisiejszej pozycji i wizji powiatu.

Nowego logo i systemu identyfikacji wizualnej zaakceptowali radni na sesji Rady Powiatu Poznańskiego. Zmiana logotypu będzie kosztowała budżet ponad 50 tysięcy złotych.

Nowe logo:

Nowe logo Powiatu Poznańskiego

Stare logo

Stare logo Powiatu Poznańskiego

5 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • hmmmm zdecydowanie starsze logo jest ładnjiejsze no i gdzie to serce!!!!!

  • Gratulacje dla poznańskiego lobby wykładowcowo-artystycznego, czyli „Stowarzyszenie Na Rzecz Katedry Komunikacji Wizualnej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu”. A tak z ciekawości – poznamy nazwisko autora, czy może student to robił?

  • Niestety wydane nie za dobrze pieniądze, podobno także i inne Instytucje w powiecie poznańskim mają zmienić swoje ładne loga na jakieś kwadraciki i kółeczka, a co za tym idzie … oczywiśćie ogromne koszta, które mozna by jednak przeznaczyć na sprawy ludzkie, naukę , kulturę itd…
    Komu poprzednie loga przeszkadzały???