Aglomeracja

Kobieta przedsiębiorcza

dyplom dla Kobiety Przedsiębiorczej Foto: dyplom dla Kobiety PrzedsiębiorczejKobiety są na szczęście coraz bardziej aktywne nie tylko w polityce, ale też w biznesie i działalności społecznej. Radzą sobie bardzo dobrze i nie oczekują szczególnego traktowania, bo wiedzą na co je stać. Takim właśnie aktywnym kobietom została ostatnio poświęcona konferencja Kobieta aktywna – kobietą przyszłości. Tytułem i statuetką Kobiety Przedsiębiorczej Wielkopolski 2012 w czasie jej trwania została wyróżniona Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House i prezes klubu Warta Poznań.

Stowarzyszenie Dress for Success i poznański Klub Kobiet Przedsiębiorczych po raz pierwszy zorganizowały plebiscyt, który miał na celu wyróżnienie wszystkich pań, które na co dzień zajmują decyzyjne stanowiska w firmach i instytucjach, prowadzą własne biznesy czy działają społecznie. Jednym słowem kobiety podejmujące wiele działań jednocześnie, które nie boją się wyzwań. W konkursie wzięły udział 83 osoby, na które można było zagłosować wysyłając SMS. Najwięcej, bo aż 3238 głosów zdobyła Izabella Łukomska-Pyżalska.

Jest mi bardzo miło, że tyle osób zdecydowała wysłać smsa właśnie na mnie, jestem im bardzo wdzięcznamówiła Izabella Łukomska-Pyżalskajednocześnie gratuluję wszystkim kobietom, które wzięły udział w plebiscycie i życzę im wiele sił i wytrwałości w działaniach, które na co dzień podejmują.

To już kolejna nagroda dla Prezes Warty. W zeszłym roku otrzymała m.in. specjalne, indywidualne wyróżnienie Menedżer Najwyższej Jakości. Jej działania wpływają również do dobre oceny firmy Family House. Widać to dobrze choćby w zestawieniu Diamenty Forbesa, spółka znalazła się także na liście 12 edycji rankingu Gazele Biznesu. Pierwsza edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku i co roku „Puls Biznesu”, przygotowuje nowe zestawienie. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Znalezienie się na liście tak prestiżowego rankingu na pewno nas cieszy, zwłaszcza że jest to dowód, że z roku na rok rozwijamy naszą działalność – komentuje I. Łukomska-Pyżalska.

Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House Foto: Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House

7 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • po tym co pani zrobiła dla Warty i Poznania to jak najbardziej zasłużone wyróżnienie

  • Dziękujemy za wspieranie Warty oraz Fundacji Smolenia i gratulujemy!

  • niezle, bylem na stronie Family i maja sporo tych wyroznien. jedyny chyba taki deweloper co tak charytatywnie sie udziela. super

  • haha naiwni jesteście – ta laska pokazała jak jest naprawde przedsiebiorcza – parkujac super bryka z znaczniem “niepełnosprawny” na deptaku! żenująca kobieta a nie przedsiębiorcza!

  • sam jesteś żenujący igorek. jak jesteś bez winy to pierwszy rzuć kamieniem. każdemu zdarza się źle zaparkować, jechać za szybko autem czy zapomnieć skasować bilet. To nie są jakieś wielkie przestępstwa. Nie każdy jednak udziela się charytatywnie i pomaga bliźniemu.

  • szkoda ze nie sa pokazywane IP – przeciez to na kilometr smierdzi zanujacym PR’em, zenujace to jest to, ze prezes klubu sportwego – ma znaczek “niepelnosprawny” – zwykle oszustwo