Aglomeracja

Impreza, na której nie powinno cię zabraknąć!

Mały Maciek i Wielcy Czarodzieje  Foto: Mały Maciek i Wielcy Czarodzieje

Mały Maciek i Wielcy Czarodzieje Foto: Mały Maciek i Wielcy CzarodziejeMaciek ma 2,5 roku. Uwielbia zjeżdżalnię, piaskownicę, zabawy w towarzystwie innych dzieci i przytulanie się do rodziców. Jest ogromnym łakomczuchem oraz fanem bajki Tom & Jerry. Powoli też umiera… Właśnie ruszyła akcja Mały Maciek i Wielcy Czarodzieje.

To akcja zbiórki funduszy na leczenie i rehabilitację Maćka oraz wsparcie ośrodków naukowych w kraju i za granicą, pracujących nad lekiem na Sanfilippo.

Aby osiągnąć cel organizowana jest min. impreza Liquorocks. Będzie to już trzecia jej edycja. Poprzednie edycje zgromadziły odpowiednio 500 i 700 osób. Dzisiaj spodziewamy się tysiąca! Podczas piątkowej (18.02) imprezy zagra między innymi poznański hardrockowy zespół RUST (grali m.in. na dachu Andersii).

Na imprezę w klubie SQ przyjść może każdy. Gwarantujemy dobrą zabawę w szczytnym celu!

Podczas imprezy w SQ będą prowadzone licytacje z bardzo atrakcyjnymi fantami. Każdy uczestnik będzie miał również możliwość kupna losu, a w loterii również wiele zaskakujących i cennych nagród!

Wśród nagród jest pobyt w hotelu NH dla dwóch osób i wizyta w hotelowym SPA Espania, możliwość zaprojektowania bielizny, którą na miarę uszyje firma Avocado zdobiąc ją kryształkami Swarovskiego, są też doskonałe wina, pamiątki od Kolejorza czy uczestniczenie podczas programu w telewizji WTK. O tym co dokładnie będzie można wylicytować możesz przeczytać tutaj.

Wyciągnijcie z szafy swoje zakurzone dżinsy, ramoneski, bandany i… przybywajcie!

/

Patronat medialny nad imprezą objęli: Radio ESKA Rock, Telewizja WTK i portal epoznan

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz