KUBICA NA TORZE POZNAŃ NIE TYLKO W BOLIDZIE F1!

N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW  Foto: renault / Lorenzo Bellanca/LAT Photographic

N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW Foto: renault / Lorenzo Bellanca/LAT PhotographicPrzedstawiciel Renault F1 Team odwiedził Tor Poznań, aby przyjrzeć się przygotowaniom do N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW. To standardowa procedura, która ma na celu sprawdzenie w najdrobniejszych szczegółach miejsca. Przede wszystkim pod kątem bezpieczeństwa, ale także kwestii związanych z przygotowaniem bolidu do jazdy w określonych warunkach – wyjaśnia Agata Szczech z Renault Polska.

Do tej pory było pewne, że Robert Kubica poprowadzi w Poznaniu bolid F1. Teraz wiadomo, że zasiądzie także za kierownicą Renault Megane Trophy o mocy 360 koni mechanicznych. Wszystko odbywać się będzie w ramach imprezy N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW.

Robert Kubica za kierownicą Renault Megane Trophy Foto: Renault17 lipca właśnie w Poznaniu bolid Formuły 1 przejedzie po torze wyścigowym po raz pierwszy w Polsce! Kiedyś poznaniacy liczyli, że będą się właśnie tutaj ścigały bolidy tak jak na torze pod Budapesztem. Niestety póki co jest to niemożliwe, zatem impreza N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW jest okazją, by zobaczyć choć jeden taki pojazd w akcji. By zobaczyć, jak na torze radzi sobie Robert Kubica.

Robert Kubica przyjedzie na Tor Poznań w niecały tydzień po GP Wielkiej Brytanii. Moja praca to zarazem moja pasja – mówi Robert Kubica – jazda bolidem F1 oraz innymi sportowymi modelami samochodów po torze jest dla mnie zawsze przyjemna i ekscytująca. Chcę, by fani F1 w Poznaniu odczuli dokładnie to samo – dodaje Kubica.
Renault Megane Trophy który prowadzić będzie w Poznaniu Robert Kubica to flagowy samochód wyścigów World Series by Renault i model, w którym odnosi swoje największe sukcesy Karolina Czapka, nasza utytułowana zawodniczka wyścigowa. Ten niezwykły samochód posiada pod maską silnik V6 3.5l 24V i rozwija prędkość do 100 km/h w czasie 3,67 s. Nowe Megane Trophy, wzorem modeli GT, jest także wyposażone w system otwierania drzwi do góry.

Robert Kubica za kierownicą Renault Megane Trophy_2 Foto: RenaultMiasteczko F1 w Poznaniu zajmie powierzchnię prawie 50 tys. m². Wstęp wolny!

N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW

Miejsce: Poznań, Tor Poznań

Data: 17 lipca 2010 r.

Godziny: 9.00 – 18.00

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz