POZnań

Wnioski do MOPR

ulotka mopr  Foto: materiały prasowe

Wnioski do realizacji w roku 2019 z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych przyjmować będzie Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w pierwszych dniach nowego roku.

Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że najwięcej wniosków z zakresu Rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych złożonych zostaje w pierwszym tygodniu stycznia. Dlatego też, aby podnieść komfort obsługi osób z niepełnosprawnościami i jednocześnie standard naszych usług, korzystamy z uprzejmości Poznańskiego Centrum Świadczeń, za co serdecznie dziękujemy.

Wnioski o dofinansowanie dla osób z niepełnosprawnościami do:

pobytu na turnusie rehabilitacyjnym,
likwidacji barier technicznych, architektonicznych i w komunikowaniu się,
pomocy w zakupie przedmiotów ortopedycznych,
zakupie sprzętu rehabilitacyjnego,

składać będzie można w pierwszym tygodniu Nowego Roku 2019 – 2 i 3 stycznia, środa i czwartek oraz 4 stycznia, piątek w siedzibie Poznańskiego Centrum Świadczeń, ul. Małachowskiego 10, budynek PODWALE. Wnioski przyjmowane będą przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Poznaniu.

Wnioski przyjmowane będą w środę i czwartek – 2 i 3 stycznia – w godzinach od 7:00 do 15:30 oraz w piątek – 4 stycznia – od godziny 7:00 do 15:00.

Od 7 stycznia – poniedziałek – wnioski przyjmowane będą przy ul, Cześnikowskiej 18 w godzinach pracy MOPR od 7:30 do 15:30 – od poniedziałków, do czwartków i w piątki od 7:30 do 15:00.

Wszelkie niezbędne informacje umieszczone są na stronie internetowej MOPR www.mopr.poznan.pl w zakładce Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz