POZnań

Poznań Game Arena 2012 – Legenda powraca

Samsung Galaxy S III  Foto: Samsung

Po trzech latach, największa impreza multimediów i rozrywki powraca! W dniach 26-28 października 2012, Poznań ponownie stanie się Polską stolicą gier. Już dziś można kupować bilety.

Samsung Galaxy S III Foto: SamsungPrzypomnijmy, iż w 2009 roku wydarzenie odwiedziło według dokładnych targowych statystyk 28 576 osób oraz blisko 400 dziennikarzy, którzy mogli wziąć udział w setkach różnorodnych atrakcji.

Turnieje, konkursy, premierowe pokazy gier i sprzętu oraz specjalni goście. Tym żyło między innymi poprzednie sześć edycji wydarzenia, które odwiedziło w całej historii ponad 100 000 zwiedzających!

Jakie będzie PGA 2012? Przede wszystkim wyjątkowe! Od kilku miesięcy trwają prace nad ostatecznym kształtem wydarzenia Już dziś jednak wiemy, iż będziecie mogli spędzić kolejny raz niepowtarzalny weekend w interaktywnej atmosferze!

Elektroniczne bilety można już nabywać na stronie www.mtp24.pl. Wejściówki kosztują 12 zł, za 25 zł można nabyć bilet z gwarantowanym parkingiem. To mniej niż bilet do kina, teatru czy na zabawę w wesołym miasteczku, zachęcają na stronie Internetowej organizatorzy Poznań Game Arena. Dodatkowo obejrzeć będzie można odbywające się w tym samym czasie targi Hobby, Aquazoo, Tour Salon oraz Habby Baby.

Przez 3 dni trwania największych w Polsace targów rozrywki i multimediów będzie można zobaczyć najnowsze gry, sprzęt oraz akcesoria, które będą hitami 2012 roku. Pierwszy dzień imprezy dostępny będzie dla mediów i biznesu. Organizatorzy przewidzieli możliwość uczestnictwa w pierwszym dniu przeznaczonym dla branży interaktywnej, za bilet VIP trzeba będzie jednak zapłacić 100 zł.

Pierwsza edycja targów Poznań Game Arena odbyła się w 2004 roku i od tamtej pory cieszyła się dużą popularnością wśród polskich graczy. Jej ostatnia odsłona w 2009 roku zgromadziła blisko 30 tysięcy odwiedzających. Organizatorzy postanowili jednak skupić się na nowym projekcie On/Off, który miał zdobyć większe uznanie w branży ze względu na przeniesienie imprezy do Warszawy. Po trzech latach impreza powraca na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz