K U L T U R A

Kultura w centrum – handlowym! Startuje Art! Show

Avenida  Foto:

Centrum handlowe na dwa wrześniowe dni stanie się… centrum sztuki. Wszystko za sprawą Art!show, które na koncerty i wystawy zaprasza do Avenidy.

Od 2018 roku grupa artystów i rękodzielników poznańskich organizuje Art!show. Inicjatorami wydarzenia są: malarka i dekoratorka Zofia Kubisiak oraz Bartosz Seifert – fotoreporter specjalizujący się w fotografii muzyki klasycznej i jazzowej

Celem naszej imprezy jest zbliżenie mieszkańców Poznania do sztuki poprzez wystawę malarstwa, fotografii czy rzeźby, przy jednoczesnym zapewnieniu w tym dniu atrakcji takich jak np. rysowanie z dziećmi, zajęcia z fotografii, porady z rzeźbiarstwa i malarstwa, muzyka na żywo, a także doradztwo dla kobiet z stylizacji i makijażu. W ramach akcji swoje prace wystawi kilku znanych poznańskich artystów. Planujemy również wystawę młodych talentów, gdzie zostaną zaprezentowane prace dzieci i młodzieży.

Cześć wydarzeń odbywać się będzie w Lulu Cafe gdzie przewidziano W trakcie Art!show przewidziano m.in. spotkania i rozmowy z artystami.

Piątek, pierwszy dzień wydarzenia zostanie poświęcony wystawie prac artystów i rozmowom z twórcami, a jego centralnym punktem będzie koncert światowej sławy tenora – Voytka Sokolnickiego.

Z kolei w sobotę, organizatorzy zapraszają m.in. na występy muzyczne, pokazy mody i makijażu, rozmowy indywidualne o fotografii, malarstwie, rzeźbie, modzie, zdrowiu i urodzie. W ten dzień na uczestników czekają także prelekcje o zdrowiu i medycynie naturalnej oraz prezentacja masażu ayurwedyjskiego.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, mogą w nim wziąć udział wszyscy spragnieni artystycznych doznań i pozytywnej energii.

Program

Piątek, 10.09.2021

16:00 – KONCERT VOYTEK SOKOLNICKI

Sobota, 11.09.2021

12:00 – PREZENTACJA UCZESTNIKÓW Art!show

13:00 – WYSTĘP MUZYCZNY STEFANIYA ABBASOWA

13:20 – POKAZ MODY I MAKIJAŻU

13:45 – WYSTĘP MUZYCZNY STEFANIYA ABBASOWA

15:30 – WYSTĘP MUZYCZNY MARCIN LEWANDOWSKI

16:00 – POKAZ MODY I MAKIJAŻU

16:30 – WYSTĘP MUZYCZNY MARCIN LEWANDOWSKI

17:15 – ROZMOWA O ZDROWIU I MEDYCYNIE NATURALNEJ ORAZ PREZENTACJA MASAŻU AYURWEDYJSKIEGO

Użyte w artykule zdjęcia:

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz