autobus 3 | inne linie z przystanku: 3, 7, 10, 19, | |||||||
przystanek Pasieka | Kierunek: Błażeja | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 W 39 51 04 17 32 47 56 01 16 23 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 07 16 23 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 33 52 10 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 W 59 29 59 29 59 29 50 10 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Politechnika Most Św. Rocha Pl. Bernardyński Wrocławska Aleje Marcinkowskiego 27 Grudnia Fredry Głogowska/Hetmańska Rynek Łazarski Park Wilsona Dworzec Zachodni Most Dworcowy Rondo Kaponiera Most Teatralny Poznańska Wielkopolska Armii Poznań Żniwna Pasieka 1 - Kmieca 3 - Przełajowa 4 - Wilczak 5 - Serbska 6 - Włodarska 7 - Lechicka/Naramowicka 8 - Naramowice 9 - Os. Łokietka 10 - Jasna Rola 12 - Błażeja | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||