tramwaj 18 | inne linie z przystanku: 6, 10, 12, 14, 15, 18, | |||||||
przystanek Wierzbięcice | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 31 44 55 06 15 28 43 52 58 13 28 37 43 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 07 13 28 38 43 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 57 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 40 00 30 00 30 00 16 27 47 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje Wioślarska Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska Rondo Rataje Rondo Rataje Serafitek AWF Półwiejska Wierzbięcice 1 - Poznań Główny 3 - Głogowska/Hetmańska 5 - Rynek Łazarski 7 - Park Wilsona 9 - Dworzec Zachodni 11 - Most Dworcowy 13 - Rondo Kaponiera 14 - Most Teatralny 16 - Rynek Jeżycki 18 - Polna 20 - Żeromskiego 22 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy