tramwaj 18 | inne linie z przystanku: 8, 18, 216, 226, | |||||||
przystanek Most Teatralny | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 50 01 12 21 35 50 59 05 20 35 44 50 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 14 20 35 45 50 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 51 03 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 46 06 36 06 36 06 36 06 36 06 22 33 53 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Wioślarska n/ż Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Półwiejska Wierzbięcice Poznań Główny Most Dworcowy n/ż Rondo Kaponiera Most Teatralny 2 - Rynek Jeżycki n/ż 4 - Polna n/ż 6 - Żeromskiego n/ż 8 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy