autobus 907 | inne linie z przystanku: 146, 832, 907, | |||||||
przystanek Łęgowskiego n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 04 08 48 52 27 10 58 23 03 33 58 50 15 45 20 16 51 11 21 05 38 13 43 13 56 36 01 | Chludowo/Szkoła Chludowo/Rynek n/ż Chludowo/Kościół n/ż Chludowo/Tysiąclecia n/ż Chludowo/Wargowska n/ż Chludowo/PKM n/ż Chludowo/Nad Torem n/ż Zielątkowo/Wspólna n/ż Zielątkowo/Pogodna n/ż Zielątkowo/OSP Zielątkowo/Świerkowa n/ż Zielątkowo/Las n/ż Golęczewo/Promienista n/ż Golęczewo/Szkoła Golęczewo/PKM n/ż Golęczewo/Obornicka n/ż Złotkowo/Sobocka n/ż Złotkowo/Wieś Złotkowo/Cedrowa n/ż Złotkowo/Lipowa n/ż Złotkowo/Żytnia n/ż Złotniki/Pawłowicka n/ż Złotniki/Łagiewnicka n/ż Złotniki/Złotnicka n/ż Jelonek/Nektarowa n/ż Suchy Las/Konwaliowa Suchy Las/Szkoła Suchy Las/Kościół Suchy Las/Wiadukt n/ż Łęgowskiego n/ż 2 - Mateckiego 3 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 4 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 5 - Os. Sobieskiego | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy