autobus 690 | inne linie z przystanku: 602, 603, 651, 690, | |||||||
przystanek Luboń/Lasek n/ż | Kierunek: Sycowska Centrum Handlowe | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
6 8 9 11 12 13 14 15 16 | 57 07 47 22A 42A 17 12P 17P 37 | Łęczyca/Dworcowa Luboń/Lasek n/ż 1 - Luboń/Rutkiewicz 3 - Luboń/Park Przemysłowy 5 - Luboń/Park Siewcy 6 - Luboń/Ratajskiego 8 - Luboń/Strumykowa n/ż 9 - Luboń/Rzeczna n/ż 11 - Luboń/Zespół Szkół 13 - Luboń/Streicha 14 - Luboń/PKM 15 - Luboń/Okrzei n/ż 16 - Luboń/Jana Pawła II 17 - Luboń/Wschodnia 18 - Luboń/Wojska Polskiego 19 - Luboń/Straż Pożarna 21 - Luboń/Sikorskiego 23 - Luboń/Unijna 24 - Luboń/Pl. Bojanowskiego 26 - Luboń/Żabikowo 28 - Luboń/Cmentarz n/ż 30 - Sycowska Centrum Handlowe | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy