Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
2
,
3
,
5
,
6
,
6
,
7
,
7
,
9
,
9
,
10
,
10
,
12
,
12
,
13
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
18
,
201
,
202
,
przystanek Os. Lecha
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
11 W 30 43 56
11 24 33 38 53
00 08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
08 23 38 53
08 23 38 53
08 23 38 53
08 23 38 53
08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48 58
08 18 28 38 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
12 31 49
10 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
22 W
07 37
07 37
07 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28 48
08 28
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Starołęka Mała
Bystra
Starołęka PKM
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Kolejowa
Głogowska/Hetmańska
Rondo Żegrze
Żegrze I
Żegrze II
Żegrze III
Os. Czecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Franowo
Szwajcarska
Szwedzka
Piaśnicka/Kurlandzka
Piaśnicka Rynek
Os. Lecha
1 - Os. Tysiąclecia
2 - Łacina
3 - Polanka
4 - Kórnicka
5 - Kórnicka
6 - Politechnika
7 - Most Św. Rocha
8 - Pl. Bernardyński
9 - Wrocławska
10 - Aleje Marcinkowskiego
11 - 27 Grudnia
13 - Fredry
14 - Głogowska/Hetmańska
15 - Rynek Łazarski
16 - Park Wilsona
17 - Dworzec Zachodni
18 - Most Dworcowy
19 - Rondo Kaponiera
20 - Most Teatralny
21 - Poznańska
23 - Wielkopolska
25 - Armii Poznań
26 - Żniwna
27 - Pasieka
28 - Kmieca
30 - Przełajowa
31 - Wilczak
32 - Serbska
33 - Włodarska
34 - Lechicka/Naramowicka
35 - Naramowice
36 - Os. Łokietka
37 - Jasna Rola
39 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
Komunikacja nocna
201
202
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804