autobus 193 | inne linie z przystanku: 182, 191, 193, | |||||||
przystanek Żeromskiego | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 08 23 39 55 10 25 40 55 11 26 41 56 11 26 41 56 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 42 57 12 27 42 59 14 29 44 59 14 29 44 59 12 27 42 55 10 25 40 55 10 25 39 54 14 34 54 14 34 54 14J 34J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 18S 38S 59S 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 20 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 19 39 59 19 39 59 19 35 54 14 34 54 14 34 54 14J 34J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 19# 39# 59# 19# 39# 59# 20# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 35# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14Z 34Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska Os. Marysieńki Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Suszki Włościańska Piątkowska Trójpole Os. Winiary Witosa Wiadukt Witosa Kładka Wojska Polskiego Niestachowska n/ż Żeromskiego 1 - Żeromskiego 3 - Ogrody 5 - Szpitalna 6 - Swoboda 8 - Bułgarska/Polska n/ż 9 - Kolorowa 11 - Bułgarska/Polska n/ż 12 - Ognik 13 - Rycerska 14 - Marszałkowska 16 - Stadion Miejski 17 - Węgorka n/ż 19 - Rondo Skubiszewskiego 21 - Jawornicka 22 - Os. Kopernika 23 - Trębacka 24 - Ściegiennego 26 - Kordeckiego 27 - Częstochowska n/ż 29 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy