autobus 193 | inne linie z przystanku: 168, 178, 190, 193, 322, | |||||||
przystanek Trójpole | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 00 15 30 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 46 01 16 31 46 01 16 31 46 06 26 46 06 26 46 06J 26J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 10S 30S 51S 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 11 31 51 11 31 51 11 27 46 06 26 46 06 26 46 06J 26J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 11# 31# 51# 11# 31# 51# 11# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 11# 31# 51# 11# 31# 51# 11# 27# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06Z 26Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska Os. Marysieńki Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Suszki Włościańska Piątkowska Trójpole 2 - Os. Winiary 3 - Witosa Wiadukt 4 - Witosa Kładka 5 - Wojska Polskiego 7 - Niestachowska n/ż 8 - Żeromskiego 9 - Żeromskiego 11 - Ogrody 13 - Szpitalna 14 - Swoboda 16 - Bułgarska/Polska n/ż 17 - Kolorowa 19 - Bułgarska/Polska n/ż 20 - Ognik 21 - Rycerska 22 - Marszałkowska 24 - Stadion Miejski 25 - Węgorka n/ż 27 - Rondo Skubiszewskiego 29 - Jawornicka 30 - Os. Kopernika 31 - Trębacka 32 - Ściegiennego 34 - Kordeckiego 35 - Częstochowska n/ż 37 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy