autobus 190 | inne linie z przystanku: 146, 188, 190, 193, 215, 253, 901, 902, 904, 905, | |||||||
przystanek Os. Marysieńki n/ż | Kierunek: Rondo Rataje | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29R 44 59 14 29 49 09R 29 49 09 29 49 09R 29R 49M 09M | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 09 29 49 09 29 49 09R 29R 49M 09M | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 09 29 49 09 29 49 09R 29R 49M 09M | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Os. Marysieńki n/ż 1 - Wieża RTV n/ż 2 - Os. Jagiełły n/ż 3 - Os. Chrobrego n/ż 5 - Suszki n/ż 6 - Włościańska n/ż 7 - Piątkowska 9 - Trójpole n/ż 11 - Koronna 13 - Słowiańska 14 - Słowiańska n/ż 15 - Ozimina n/ż 16 - Os. Przyjaźni n/ż 18 - Os. Pod Lipami 20 - Wilczak n/ż 21 - Winogrady n/ż 23 - Garbary PKM n/ż 24 - Grochowe Łąki n/ż 25 - Małe Garbary 26 - Małe Garbary 27 - Grobla n/ż 28 - Pl. Bernardyński n/ż 31 - AWF n/ż 33 - Serafitek n/ż 34 - Rondo Rataje n/ż 35 - Rondo Rataje 36 - Rondo Rataje | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy