autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, | |||||||
przystanek Promienista | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 35 55 15 30 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 55W 10 30 49 57W 09 29 49 09 29 57W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 29 49 09 29 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 57W | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 29 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 57W | Os. Kopernika Trębacka Ściegiennego Tęczowa Promienista 2 - Grochowska 4 - Marcelińska 5 - Szamotulska 6 - Opalenicka 8 - Polna Szpital 9 - Szylinga 11 - Rondo Kaponiera 13 - Rondo Kaponiera 15 - Zamek 16 - Urząd Wojewódzki 18 - Urząd Marszałkowski 21 - Armii Poznań n/ż 23 - Słowiańska 24 - Ozimina 25 - Os. Przyjaźni 27 - Os. Pod Lipami 28 - Rondo Solidarności 29 - Os. Kosmonautów 30 - Os. Wichrowe Wzgórze 33 - Naramowice 34 - Os. Łokietka 35 - Kupały 36 - Łużycka n/ż 37 - Stoińskiego 38 - Kurpińskiego 39 - Wojciechowskiego 40 - Os. Chrobrego 41 - Os. Jagiełły 42 - Wieża RTV 43 - Os. Zygmunta Starego 44 - Szymanowskiego 45 - Szeligowskiego n/ż 46 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji