autobus 146 | inne linie z przystanku: 146, 160, 216, | |||||||
przystanek Synów Pułku n/ż | Kierunek: Stary Strzeszyn | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 01 28 49 21 51 22 53 25 55 24 53 23 56 26 56 28 58 28 55 21 53 23 53 23 53 23 53 20 56 31 01 33 59 29 59 29 59 | Boranta Bogusława n/ż Bronisza n/ż Rubież n/ż Naramowice n/ż Os. Łokietka n/ż Kupały n/ż Łużycka n/ż Stoińskiego Kurpińskiego Os. Śmiałego n/ż Szymanowskiego n/ż Os. Zygmunta Starego Os. Marysieńki n/ż Wiedeńska n/ż Mateckiego Łęgowskiego n/ż Łęgowskiego Wiadukt n/ż Szarych Szeregów I n/ż Szarych Szeregów Białczańska n/ż Synów Pułku n/ż 1 - Sucholeska n/ż 2 - Strzeszyn PKM n/ż 4 - Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż 5 - Stary Strzeszyn | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy