autobus 12 | inne linie z przystanku: 2, 2, 6, 9, 10, 12, 14, 18, 174, 190, 212, 222, | |||||||
przystanek Serafitek n/ż | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 14 28 43 58 13 28 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 21 30 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 17 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 24 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 24 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 29 59 29 59 29 55 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 24 | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności Słowiańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Dworzec Zachodni Park Wilsona n/ż Rynek Łazarski n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Poznań Główny Wierzbięcice Półwiejska AWF Serafitek n/ż 1 - Rondo Rataje n/ż 2 - Franowo 3 - Szwajcarska 4 - Szwedzka 5 - Piaśnicka/Kurlandzka 6 - Piaśnicka Rynek 7 - Os. Lecha 8 - Os. Tysiąclecia 9 - Łacina 10 - Polanka 11 - Kórnicka 12 - Kórnicka 13 - Rondo Rataje 14 - Rondo Rataje n/ż 15 - Wioślarska n/ż 16 - Os. Piastowskie 17 - Os. Rzeczypospolitej 19 - Rondo Starołęka 20 - Unii Lubelskiej 21 - Tadeuszak 22 - Rondo Żegrze 23 - Rondo Starołęka 24 - Rondo Starołęka 25 - Starołęka Mała 26 - Bystra 27 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy