Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Znamy kolejne gwiazdy Edison Festival 2024
Pół roku utrudnień na Junikowie
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 16 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 17 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MARCA
Baletowy Koncert Dyplomowy
Enea Energetyk Poznań podwójnym medalistą mistrzostw Polski U19
To będzie pierwsza Poznańska Feta!
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
12
inne linie z przystanku:
2
,
2
,
6
,
9
,
9
,
10
,
10
,
12
,
14
,
15
,
18
,
174
,
190
,
212
,
222
,
przystanek Rondo Rataje n/ż
Kierunek: Os. Sobieskiego
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
26 36 46
01 15 29 44 59
14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 29 44 59
14 29 44 59
14 29 44 59
14 29 44 59
14 23 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
28 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
41
01 31
01 31
01 31
01 31
01 14 34 54
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36 56
16 36
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Głogowska/Hetmańska
Kolejowa
Traugutta
Rolna
Hetmańska Wiadukt
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Os. Rzeczypospolitej
Os. Piastowskie
Wioślarska n/ż
Rondo Rataje n/ż
Rondo Rataje
Kórnicka
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Franowo
Szwajcarska
Szwedzka
Piaśnicka/Kurlandzka
Piaśnicka Rynek
Os. Lecha
Os. Tysiąclecia
Łacina
Polanka
Kórnicka
Kórnicka
Rondo Rataje
Rondo Rataje n/ż
1 - Serafitek n/ż
3 - AWF
4 - Półwiejska
6 - Wierzbięcice
7 - Poznań Główny
9 - Dworzec Zachodni
11 - Głogowska/Hetmańska n/ż
13 - Rynek Łazarski n/ż
15 - Park Wilsona n/ż
17 - Dworzec Zachodni
19 - Rondo Kaponiera
20 - Most Teatralny
23 - Słowiańska
24 - Aleje Solidarności
25 - Lechicka Poznań Plaza
26 - Kurpińskiego
28 - Szymanowskiego
29 - Os. Sobieskiego
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911