autobus 12 | inne linie z przystanku: 2, 2, 6, 9, 10, 12, 14, 18, 174, 190, 212, 222, | |||||||
przystanek Rondo Rataje n/ż | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 50 15 29 44 59 14 29 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 22 31 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 18 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 25 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 25 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 30 00 30 00 30 56 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 25 | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności Słowiańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Dworzec Zachodni Park Wilsona n/ż Rynek Łazarski n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Poznań Główny Wierzbięcice Półwiejska AWF Serafitek n/ż Rondo Rataje n/ż 1 - Franowo 2 - Szwajcarska 3 - Szwedzka 4 - Piaśnicka/Kurlandzka 5 - Piaśnicka Rynek 6 - Os. Lecha 7 - Os. Tysiąclecia 8 - Łacina 9 - Polanka 10 - Kórnicka 11 - Kórnicka 12 - Rondo Rataje 13 - Rondo Rataje n/ż 14 - Wioślarska n/ż 15 - Os. Piastowskie 16 - Os. Rzeczypospolitej 18 - Rondo Starołęka 19 - Unii Lubelskiej 20 - Tadeuszak 21 - Rondo Żegrze 22 - Rondo Starołęka 23 - Rondo Starołęka 24 - Starołęka Mała 25 - Bystra 26 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy