tramwaj 12 | inne linie z przystanku: 12, 14, 201, | |||||||
przystanek Most Teatralny | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 40 50 00 15 29 44 59 08 14 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 53 59 14 29 38 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 51 11 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 42 01 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 15 45 15 45 08 28 48 08 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Półwiejska Wierzbięcice Poznań Główny Dworzec Zachodni n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Rondo Kaponiera Most Teatralny 3 - Słowiańska 4 - Aleje Solidarności 5 - Lechicka Poznań Plaza 6 - Kurpińskiego 8 - Szymanowskiego 9 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy