Repertuar Multikino Poznań Malta

Multikino Poznań Malta

Multikino Poznań Malta

Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań

Multikino Poznań Malta – zapowiedzi wydarzeń

Map data © OpenStreetMap
Data wydarzenia: 29.02.2020 – start godzina 10:00

Repertuar Multikino Poznań Malta



10:00Gang zwierzaków ( 2D, Dubbing )
10:00Poranki: Psi Patrol – Ready Race Rescue ( 2D, Dubbing )
10:00Superpies i Turbokot ( 2D, Dubbing )
10:10Bayala i ostatni smok ( 2D, Dubbing )
10:10Śnieżka i Fantastyczna Siódemka ( 2D, Dubbing )
10:20SONIC. Szybki jak błyskawica ( 2D, Dubbing )
11:00Bayala i ostatni smok ( 2D, Dubbing )
11:05Gang zwierzaków ( 2D, Dubbing )
11:20Zew krwi ( 2D, Dubbing )
11:30Poranki: Psi Patrol – Ready Race Rescue ( 2D, Dubbing )
11:40SONIC. Szybki jak błyskawica ( 2D, Dubbing )
12:05365 dni ( 2D, Napisy )
12:10Swingersi ( 2D, PL )
12:20Doktor Dolittle ( 2D, Dubbing )
12:20Małe kobietki ( 2D, Napisy )
12:40SONIC. Szybki jak błyskawica ( 2D, Dubbing )
13:00Harley Quinn: Ptaki nocy ( 2D, Napisy )
13:15Dżentelmeni ( 2D, Napisy )
13:15Bad Boy ( 2D, PL )
13:35Zew krwi ( 2D, Dubbing )
14:00SONIC. Szybki jak błyskawica ( 2D, Dubbing )
14:15Swingersi ( 2D, PL )
14:35Najświętsze Serce ( 2D, Lektor )
14:40Parasite ( 2D, Napisy )
15:00365 dni ( 2D, Napisy )
15:10Brahms: The Boy II ( 2D, Napisy )
15:25SONIC. Szybki jak błyskawica ( 2D, Dubbing )
15:45Bad Boy ( 2D, PL )
15:50Dżentelmeni ( 2D, Napisy )
15:50Zew krwi ( 2D, Dubbing )
16:00Balet Bolszoj: Romeo i Julia ( 2D, Wersja oryginalna )
16:20SONIC. Szybki jak błyskawica ( 2D, Dubbing )
16:20Swingersi ( 2D, PL )
16:45Bad Boy ( 2D, PL )
17:15Brahms: The Boy II ( 2D, Napisy )
17:30Swingersi ( 2D, PL )
17:35365 dni ( 2D, Napisy )
17:40Parasite ( 2D, Napisy )
18:05Zew krwi ( 2D, Dubbing )
18:15Bad Boy ( 2D, PL )
18:25Swingersi ( 2D, PL )
18:40SONIC. Szybki jak błyskawica ( 2D, Dubbing )
18:55Met Opera: Agrypina LIVE ( 2D, Napisy, live )
19:15Bad Boy ( 2D, PL )
19:20Brahms: The Boy II ( 2D, Napisy )
19:35Swingersi ( 2D, PL )
20:10365 dni ( 2D, Napisy )
20:20Dżentelmeni ( 2D, Napisy )
20:30Swingersi ( 2D, PL )
20:30Zenek ( 2D, PL )
20:45Bad Boy ( 2D, PL )
21:00Parasite ( 2D, Napisy )
21:25Brahms: The Boy II ( 2D, Napisy )
21:35Harley Quinn: Ptaki nocy ( 2D, Napisy )
21:40Bad Boy ( 2D, PL )
22:30Swingersi ( 2D, PL )



Koronawirus