Rasmentalism – koncert przełożonyBlue Note Jazz Club

Adres: Tadeusza Kościuszki 76/78
Poznań

Blue Note Jazz Club – zapowiedzi wydarzeń

Klub rozpoczął swą działalność w porozumieniu z legendarnym nowojorskim Blue Note Club i do dziś pozostaje jednym z nielicznych tego typu miejsc w Polsce, które regularnie organizują koncerty światowych gwiazd nurtów muzyki niekomercyjnej.

Map data © OpenStreetMap
Data wydarzenia: 9.04.2020 – start godzina 19:00

Rasmentalism – koncert przełożonyKoncert został przełożony na jesień 2020. Wkrótce więcej informacji.

Koncert promujący najnowszy, piąty album muzyków pod tytułem „Geniusz”.

Rasmentalism, czyli Ras i Ment XXL, to duet działający na polskiej scenie od 2006 roku w klasycznym systemie – wokalista i producent. Do tej pory zespół nagrał cztery bardzo dobrze przyjęte albumy, które ukazały się pod szyldem Asfalt Records: „Za młodzi na Heroda”, „Wyszli coś zjeść”, „1985” oraz „Tango”, poprzedzone kilkoma wydawnictwami w „podziemiu”. Ich oficjalny debiut z 2013 roku – „Za młodzi na Heroda” – zyskał status złotej płyty.

Ras, Ment i Tort (klawisze) zagrali wiele wyjątkowych koncertów: w prestiżowym Muzycznym Studiu PR im. A. Osieckiej, Studiu Koncertowym PR im. W. Lutosławskiego, Aulii koncertowej Algierskiego Radia (reprezentując kulturę europejską), na największych festiwalach takich jak Open’er, Kraków Live, Orange Warsaw czy Męskie Granie.

Bilety

40 zł – pierwsza pula
45 zł – druga pula
50 zł – trzecia pula

dostępne on-line

Organizator: HeartBeatsKoronawirus