Nowe obostrzenia nie przewidują zakazu organizacji wydarzeń kulturalnych, jednak klub Blue Note wraz z artystami w trosce o bezpieczeństwo mimo, że zachowuje wszystkie wymogi bezpieczeństwa, podjął decyzję o przełożeniu najbliższych koncertów.
Organizatorzy nie chcą stawiać ludzi przed dylematem, czy iść na koncert, czy może lepiej zostać w domu i ograniczyć społeczne spotkania. W przypadku niektórych koncertów klub ogłasza nowe daty, w innych przypadkach pojawią się one niebawem.
Tekst: Ewelina Jaśkowiak










![Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/9kZHEY-313x168.jpg)





Dodaj komentarz