Dzień Matki z Teatrze Polskich – dla dzieci!

Autor: miarecki. Poznań, 25 Maja 2019

W najbliższą niedzielę w Teatrze Polskim w Poznaniu zagrany zostanie „Drugi spektakl” w reż. Anny Karasińskiej. Spektaklowi towarzyszyć będzie Dziecięce Atelier.

W czasie, gdy rodzice oglądają spektakl, dzieci przebywają pod opieką wykwalifikowanych animatorek będą mogły wziąć udział w bezpłatnych warsztatach artystycznych. Warsztaty dla dzieci w wieku 5–10 lat rozpoczną się o godz. 16.45 we foyer Dużej Sceny (I piętro). Zakończą się ok. godz. 18.15 (spektakl trwa 70 minut). Bilet wstępu na przedstawienie upoważnia do odebrania w kasie teatru bezpłatnej wejściówki na warsztaty dla dzieci.

Wcześniej, bo o godz. 11.00, w Malarni Teatru Polskiego odbędą się kolejne Teatranki pod hasłem „Rodzinne tańcowanie”

Zapraszamy dzieci, ich rodziców i opiekunów do aktywności we wspólnym kreowaniu ruchu, do odnajdywania własnego twórczego potencjału – tłumaczy Agnieszka Misiewicz, koordynatorka projektu. – Nasza praca i zabawa ruchowa polegać będą na wyzwoleniu potencjału twórczego wszystkich uczestników – małych i dużych. Spotkajmy się w tańcu, by dzięki naszej nieograniczonej wyobraźni doświadczyć aktywnego bycia razem. Prosimy o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę.

Bilet rodzinny dla jednego dziecka i rodzica w cenie 10 zł do nabycia na portalu Bilety24 oraz w kasie Teatru.

Teatranki – 26 maja 2019 r., godz. 11.00, Malarnia – Rodzinne tańcowanie (wiek: 5–8 lat)

Użyte w artykule zdjęcia: T. Dworek, materiały prasowe / Teatr Polski
Koronawirus

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.