Lech Poznań – Pogoń Szczecin 3:2 ( 2:0)

Lech Poznań - Pogoń Szczecin (Oleksiy Khoblenko)  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Poznańska drużyna po fatalnym początku rundy wiosennej zwolnił trenera Adama Nawałkę. Ma to być nowy rozdział dla Kolejorza pogrążonego w chaosie jakiego dawno nie widzieliśmy. Zawodnicy trenera Żurawia podejmą dzisiaj, u siebie, rywali z Pogoni Szczecin. Czy duma Wielkopolski zacznie wygrywać?

Zapraszamy do relacji na żywo, która rozpocznie się przed godziną 18.

3 - 2

Pogoń Szczecin

• 19:55 Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolejnych!
  • 19:53 Przez 80 minut spotkania Lech wyraźnie dominował, czym na pewno zaskoczył rywali i fanów. w ostatnich 10 minutach meczu nieco opadła koncentracja w obronie co zaowocowało stratą dwóch bramek i bardzo nerwową końcówką spotkania. Lech jednak dowiózł zwycięstwo (3:2) i przeskoczył Portowców w tabeli.
  • 90+4 Ostatni w tym meczu piłkę łapie w rękawice Jasmin Burić! Koniec spotkania.
  • 90+4 Jóźwiak ukarany kartką za faul na rywalu.
  • 90+3 Wymiana ciosów między zespołami i szybka kontra Lecha! Jóźwiak faulowany przed polem karnym Pogoni.
  • 90' 4 minuty doliczonego czasu gry.
  • 89' Pogoń wyraźnie poczuła krew i jest coraz bardziej agresywna.
  • 86' Ależ zamieszanie w polu karnym Lecha! Dwa strzały rywali i dobre wykorzystana sytuacja przez Izumisawę, który zdobywa bramkę dla Pogoni! Wynik 3:2 dla Lecha.
  • 86' Spóźniona obrona Lecha i Guarrotxena zdobywa bramkę dla Portowców. Wynik 3:1 dla Lecha.
  • 82' Izumisawa strzela na bramkę Lecha! Strzał obroniony ale nawet gdyby padła bramka to nie byłaby uznana. Sędzia liniowy sygnalizuje pozycję spaloną.
  • 81' Lech: Gajos za Trałkę
  • 80' Gytkjaer pospieszył się ze strzałem i nie trafił w bramkę.
  • 79' Lech: Marchwiński za Jevtića
  • 70' Stec głową strzela na bramkę Burićą. Piłka trafia wprost w ręce bramkarza Kolejorza.
  • 67' Hostikki nie zdołał trafić czysto w piłkę będąc w polu karnym i zmarnował okazję do zdobycia bramki kontaktowej.
  • 63' Pogoń: Izumisawa za Delewa
  • 61' Pogoń: Żyro za Buksę
  • 59' Buksa ukarany kartką za uderzenie ostre wejście w rywala.
  • 58' Pogoń: Hostikka za Kowalczyka
  • 58' Rogne nie złożył się dobrze do strzału i zdołał posłać piłki w światło bramki!
  • 57' Fantastyczny i potężny strzał Jevtića, z rzutu wolnego! Załuska mógł tylko wybijać piłkę na rzut rożny.
  • 57' Makuszewski faulowany przy prawym narożniku pola karnego Pogoni.
  • 55' Lech: Makuszewski za kontuzjowanego Klupsia
  • 53' Kamil Jóźwiak!!! Strzał na bramkę gości rykoszetował zaskakując broniącego Załuskę i jest kolejny gol dla Lecha! Wynik 3:0!
  • 52' Taktyczny faul Trałki i kartka dla poznaniaka.
  • 48' Potężny strzał Deleva obroniony przez Burića!
  • 45' Wracamy po przerwie. Rozpoczynamy drugą część spotkania.
  • 45' Koniec pierwszej części spotkania. Wynik 2:0 dla Lecha.
  • 44' Vujadinović głową kieruje piłkę do bramki!!! Lech prowadzi już 2:0!
  • 42' Tiba ukarany kartką za faul.
  • 37' Znowu Majewski strzela na bramkę! I znowu piłka minimalnie mija słupek!
  • 33' Zdaje się, że Majewski próbował zaskoczyć Burića zagrywając nieco odchodzącą od bramki piłkę. Jednak bardziej to wyglądało na próbę strzału pod poprzeczkę przy dalszym słupku. Grę wznawia Burić.
  • 28' Buksa przegrywa z Rogne w polu karnym Lecha.
  • 24' Kamil Jóźwiak! Szybko i skutecznie obsłużony przez Jevtića po chwili strzela pod nogami przeciwnika. Lech prowadzi 1:0!
  • 21' Rzut wolny dla gości. Piłka wrzucona w pole karne i brak wykończenia. Grę wznowi Burić.
  • 19' Klupś nie trafia do bramki.
  • 10' Strzał Guarrotxena minimalnie mija bramkę Burića.
  • 8' Majewski podaje do Buksy, ten zagrywa na prawe skrzydło do Spasa Delewa, a Bułgar wywalczył rzut rożny - jego dośrodkowanie zablokował Kostevych.
  • 5' Gytkjarer dobrze obsłużony przez Jevtića. Niestety Duńczyk trafia wprost w bramkarza.
  • 4' Klupś gubi piłkę w trakcie rozpoczynania kontry Lecha na połowie gości.
  • 4' Majewski strzela i piłka zostaje wybita na rzut rożny dla Portowców.
  • 0' Rozpoczynamy spotkanie.
  • 17:55 Dzień dobry! Witamy w ten ciepły i słoneczny dzień ze stadionu przy ulicy Bułgarskiej.