Domowa przegrana Polonii

TS Polonia Poznań – KKP Bydgoszcz  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W 11. kolejce pierwszej ligi kobiet “Gr. północnej”. Polonia Poznań przegrała z zespołem KKP Bydgoszcz 0:1 (0:0).

Mecz zdecydowanie nie należał do najłatwiejszych. Obie drużyny były mocno zmotywowane, przez co na boisku było dużo walki. W pierwszej połowie to Bydgoszcz przejęła inicjatywę, ale my też miałyśmy swoje sytuację. Po przerwie zgrałyśmy lepiej w środku I to my byłyśmy częściej przy piłce. Dużo jakości wniosły też zmiany, które przeprowadził nasz trener. Obie drużyny miały swoje sytuację jednak tylko Bydgoszcz trafiła do bramki. Teraz skupiamy się już na kolejnym meczu i dalszej walce o awans – mówiła Zuzanna Sawicka.

Skład: Siejka – Filipiak (Issa), Nowak M., Czudzińska, Grześkowiak (Zalaszewska) – Sikora (Liczbińska), Cywińska, Sawicka (Jankowska), Skowrońska (Machowiecka), Nowak M. (Busza) – Zając