POZnań SieBuduje

W weekend targi mieszkaniowe

Targi Mieszkań i Domów na MTP  Foto: materiały prasowe

W poszukiwaniu nowego adresu własnego M lub większej życiowej przestrzeni może pomóc obecna wiosenna aura, która z pewnością sprzyja rozglądaniu się za wymarzonym lokalem. Tym bardziej, że w najbliższy weekend 17-18 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się Targi Mieszkań i Domów. Warto odwiedzić Halę nr 3 MTP, bo swój udział zapowiedziało 140 wystawców.

Targi mieszkaniowe to przed wszystkim wydarzenie, w trakcie którego w jednym miejscu i czasie można porównać kilka inwestycji i uzyskać wszelkie niezbędne informacje potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie konkretnej nieruchomości. W tym sezonie pośród deweloperów i inwestycji prezentowanych na targach znajdą się między innymi: BPI Real Estate Poland z inwestycją Vilda Park, Monday Development z Osiedlem Kosmonautów, UWI Inwestycje, Nickel Development, Budnex czy Skaland. Nowością na targach będzie strefa polskiego designu, gdzie swoje produkty zaprezentują m.in. Pola Augustynowicz i Diego Totti. To jednak nie wszystko. Oprócz deweloperów na targach obecni będą również przedstawiciele banków, instytucji finansowych, pośredników nieruchomości i doradców kredytowych. Dodatkowo dla zwiedzających przygotowana zostanie strefa seminariów, gdzie porad będą udzielać eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu. W ramach imprezy wystawienniczej organizator przewidział również dodatkowe atrakcje. Podczas targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać unikatowe nagrody, a na najmłodszych targowych gości czekać będzie plac zabaw z kącikiem plastycznym i zawodami sprawnościowymi.

Hala targowa dostępna będzie dla odwiedzających w sobotę i niedzielę od godz. 10 do 17. Wydarzenie jest biletowane, ale organizator przewidział specjalny bilet rodzinny w cenie 20 zł. Więcej szczegółów na temat wystawców i promocji znaleźć można na stronie organizatora.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz