Aglomeracja

Rowery, laptopy, telefony… odzyskano ponad 200 skradzionych przedmiotów

10  Foto:

Ponad 100 telefonów komórkowych, 45 laptopów, rowery, czy elektronarzędzia. Łącznie ponad 200 przedmiotów znaleźli policjanci w mieszkaniach osób, które zostały zatrzymane za różne przestępstwa. Najprawdopodobniej wszystko to zostało skradzione.

Zabezpieczone przedmioty zostały przez policjantów ujawnione w mieszkaniu w Koziegłowach na os. Leśnym oraz przy ul. Bałtyckiej w Poznaniu, tam też doszło do zatrzymania trzech mężczyzn – wyjaśnia mł.asp. Patrycja Banaszak z poznańskiej Policji – z ustaleń policjantów wynika, że część zabezpieczonych przedmiotów pochodzi z kradzieży, włamań oraz rozboju, do których doszło na terenie Poznania i Koziegłów w 2017 roku.

Jeden z zatrzymanych mężczyzn usłyszał dwanaście zarzutów paserstwa oraz zarzut posiadania środków odurzających za co trafił do aresztu. Pozostałych dwóch odpowie za kilka kradzieży.

Nie udało się ustalić właścicieli wszystkich odzyskanych przedmiotów. Jeśli ktoś rozpozna swoją własność na poniższych zdjęciach proszony jest o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Można się zgłaszać osobiście  przy ul. Szylinga 2 od poniedziałku do piątku między 8:00 a 15:00 lub dzwoniąc pod numer 61 84 130 90.

Użyte w artykule zdjęcia:

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz