Futsal kobiet: UAM pokonuje Kotwicę Kórnik

5. kolejka ekstraligi futsalu kobiet: KU AZS UAM Poznań – Kot  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W 5. kolejce ekstraligi futsalu kobiet KU AZS UAM Poznań pokonał Kotwicę Kórnik 4:2 (0:0).

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównania. Zarówno gospodynie jak i kórniczanki testowały swoje przeciwniczki i szukały słabych punktów. Wynik 0:0 po pierwszych 20. minutach odzwierciedlał siłę przygotowania taktycznego obu zespołów. Druga partia przyniosła bramki. Pierwsza na listę strzelców wpisała się Alicja Zając. Przez pięć minut poznanianki ustaliły wynik końcowy. Na trzy minuty przed końcem spotkania nastąpiło rozluźnienie w szeregach gospodarzy i kórniczanki strzeliły dwie branki. Co spowodowało, że w ostatnich minutach rzuciły się do ostrej pracy, żeby poprawić końcowy wynik.

KU AZS UAM Poznań – Kotwica Kórnik 4:2 (0:0)

Kolejne spotkanie z futsalem już w środę, kiedy to na Morasku AZS UAM Poznań podejmie w zaległym meczu 3. kolejki AZS Uniwersytet Warszawski. Rozpoczęcie spotkania zaplanowano na godzinę 17:00