KS Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów – spotkanie rewanżowe (na żywo)

KS Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów - 27:5 - Poznań 14.11.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
W ramach 3 kolejki Mistrzostw Polski Seniorów w piłce wodnej rozegrano dzisiaj pierwsze z dwóch spotkań na, które odbył się na Termach Maltańskich. Drużyna KS Waterpolo Poznań pewnie pokonała GKPW 59 Gorzów 27:5.

W 3 kolejce Ekstraklasy na basenie Term Maltańskich drużyna Waterpolo Poznań podejmie ostatni w tabeli zespół GKPW 59 Gorzów. Spotkanie rewanżowe zaplanowano na o godzinę 18:30. Wstęp na trybuny poznańskiego kompleksu jest bezpłatny.

W porannym meczu lepsi okazali się poznaniacy, pokonując gorzowian 27:5. Goście potrafili zaatakować, jednak ich błędy powodowały, że nie potrafili dojść do sytuacji strzeleckich. Wiele działo się na boisku, mieliśmy wiele kontr, przejęć i niewykorzystanych stuprocentowych sytuacji strzeleckich po obu stronach boiska. Mimo, że wynik jest miażdżący dla gości, warto zobaczyć kolejne spotkanie, ponieważ oba zespoły walczą do samego końca.

Relację z porannego spotkania znajdziesz tutaj.

Waterpolo Poznań

22 - 6

GKPW 59 Gorzów

• 19:37 Najlepszymi zawodnikami tego meczu zostali: Maksymilian Małek z Waterpolo Poznan i Marcin Kulis z GKPW Gorzów. Poznaniacy zdobywają 6 punktów.
  • 19:29 Drugi mecz z GKPW Gorzów kończymy wynikiem 22:6.
  • 19:27 Ostatnie sekundy akcji...
  • 19:25 Broni Misza Yazerski. Do konca spotkania pozostają 2 minuty.
  • 19:25 2 minuty i 18sekund do konca. Przy piłce Gorzów.
  • 19:24 Przerwa na prośbę trenera Gorzowa.
  • 19:24 Piotr Przyborowski strzela prosto w ręce bramkarza.
  • 19:23 Bartek Kalinowski-22:6
  • 19:22 Piotr Przyborowski zdobywa pierwsza bramkę w drużynie seniorów- 21:6 dla Waterpolo Poznan.
  • 19:20 Z lewego rogu strzela Maks Małek- celnie!
  • 19:17 Bartłomiej Masłowski z GKPW Gorzów zdobywa szósta bramkę. Wykluczony z gry zostaje zawodnik z Gorzowa. Eryk Kalinowski strzela jeszcze jedna bramkę.
  • 19:16 Poznański kapitan rownież nie próżnuje, i umieszcza w siatce przeciwników pilke. Mamy 18:5
  • 19:16 Maks Małek strzela pierwsza w tej kwarcie bramkę dla Waterpolo Poznan.
  • 19:14 Rusza ostatnia kwarta.
  • 19:12 Kończymy przedostatnia kwarte wynikiem 16:5. Za chwile decydujące starcie.
  • 19:12 Ostatnie sekundy do konca trzeciej kwarty.
  • 19:11 Bramka dla poznaniakow- kolejne oczko na konto Oskara Szymonika.
  • 19:08 Brawo Kuba Gozdziak- mamy kolejnego gola!
  • 19:07 Bramkarz Waterpolo Poznan pozostawiony sam na sam z przeciwnikiem, jednak staje na wysokości zadania i broni. Tomasz Rozycki atakuje i strzela trzynasta bramkę dla poznaniakow.
  • 19:04 Gorzowianie wykorzystują chwile nieuwagi i strzelają piąta bramkę na swoje konto( Michał Kulis).
  • 19:03 Padła dwunasta bramka w tym spotkaniu- strzelcem, Oskar Szymonik
  • 19:00 Uwaga rozpoczynamy trzecia kwarte. Potrzebujemy sporo bramek. Jakub Goździak był przy piłce. Piłka odebrana przez przeciwników. Misza Yazerski swietnie odpiera. Michał Ostrowski strzela pierwszego gola dla Waterpolo Poznan!
  • 18:57 Koniec 2 kwarty i mamy 10:4 dla waterpolistów z Poznania
  • 18:56 Dwie nieudane akcje gości i Poznan w ataku. Nieudany strzał i Gorzów ponownie pod bramka Yazerskiego. Strzał obroniony
  • 18:54 Nieudana akcja gorzowian, błyskawiczny kontratak Poznania i Bartek Kowalewski strzela sam na sam z bramkarzem 10 gola
  • 18:53 Do konca kwarty 3 minuty, w ataku Gorzów i time-out dla trenera GKPW
  • 18:51 Wykluczenie Szadkowskiego z Gorzowa i poznaniacy nie wykorzystują przewagi. Rzut rożny dla gospodarzy!
  • 18:50 Rzut rożny dla Poznania, ale piłkę przejmują goście.
  • 19:49 Kolejne wykluczenie w zespole Poznania i Marcin Kulis zdobywa 4 gola dla GKPW
  • 18:48 Goście w przewadze i Alan Rusewicz zdobywa 3 gola. Akcja Bartka Kowalewskiego i mamy 9:3!
  • 18:47 GKPW traci kolejna szanse na gole, Kowalewski strzela i mamy 8:2 dla Poznania!
  • 18:46 Oskar Szymonik zdobywa 7 bramkę dla poznaniakow.
  • 18:45 Początek 2 kwarty, 6:2 dla Waterpolo Poznań, a piłkę zdobywają tym razem goście.
  • 18:42 Nieudana akcja gości i w natarciu ponownie Poznań. Oskar Szymonik w ostatniej sekundzie 1 kwarty zdobywa 6 bramkę!
  • 18:31 Wykluczenie gracza gości i pierwsza bramka Kuby Goździaka
  • 18::30 Dobry wieczór! Rozpoczynamy relację z meczu rewanżowego 3 kolejki Ekstraklasy! Przed nami 4 kwarty po 8 minut i kolejne 3 punkty do zdobycia. Przy piłce Poznań.