Ekscentryczny juror z „Bitwy o Dom” pomagać będzie poznaniakom

Autor: miarecki. Poznań, 17 Czerwca 2015

Tomasz PągowskiTomasz Pągowski juror Bitwy o Dom, który obecnie prowadzi pogram “Remont w 48 godzin” bywa kontrowersyjny i nieco ekscentryczny. Z natury i zamiłowania jest muzykiem, z wykształcenia konserwatorem drewna zabytkowego, a do tego prowadzi agencję kreatywną. Jednakże to popularna „Bitwa o Dom” emitowana na antenie TVN przyniosła mu największą rozpoznawalność. W sobotę będzie doradzał poznaniakom jak zaprojektować oryginalne i funkcjonalne mieszkanie.

Kupno albo generalny remont mieszkania to spory problem, ale sporo ambarasu zabiera także szukanie inspiracji do aranżacji wnętrz. W szukaniu dobrych rozwiązań pomoże właśnie telewizyjny budowlany stylista.

Mieszkanie to bardzo indywidualna sprawa. Każdy z nas chce jak najlepiej wyrazić siebie przestrzenią, w której mieszka. W czasie naszego spotkania chciałbym krok po kroku pokazać osobom, które zaczynają przygodę z urządzaniem wymarzonego M, na co zwrócić uwagę zanim zabiorą się za aranżowanie swojej przestrzeni z uwzględnieniem niedużego budżetu – mówi Tomasz Pągowski.

Spotkanie z mieszkaniowym designerem odbędzie się na Osiedlu Hevelia, w sobotę 20 czerwca o godzinie 11. Całość potrwa do godziny 16.

Koronawirus

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.