K U L T U R A

Perfect ma czas dla Poznania

Koncert zespołu Perfect w Luboniu (16.03.2014) Foto: LepszyPOZNAŃ.pl /  Foto: © Karolina Kiraga

Koncert zespołu Perfect w Luboniu (16.03.2014) Foto: LepszyPOZNAŃ.pl / Foto: © Karolina Kiraga“Wszystko ma swój czas” to najnowszy singiel legendarnego zespołu Perfect. Grzegorz Markowski z kolegami obchodzi jubileusz 35 lat grania! Z tej okazji chłopaki zorganizowali trasę koncertową obejmującą największe polskie miasta.

22 marca Perfect zagra koncert w stolicy Wielkopolski, dając niesamowite rockowe show.
To będzie trasa koncertowa, na którą fani legendarnego koncertu czekali od wielu lat. To dzięki fanom i publiczności zespół Perfect nieprzerwanie od 1980 roku. Grupa jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawanych polskich zespołów rockowych. I to właśnie z publicznością w całej Polsce Perfect chce obchodzić ten wyjątkowy jubileusz. 30 niepowtarzalnych koncertów w największych miastach Polski i 30 okazji do powspominania największych przebojów zespołu oraz posłuchania nowych aranżacji i utworów z płyty DaDaDam, która w niecały miesiąc od premiery uzyskała status złotej. “Wszystko ma swój czas” staje się już tak popularne jak niegdyś “Nie płacz Ewka” Czy “Autobiografia”, co świadczy o nieprzemijającej wyjątkowości legendarnego już zespołu Perfect.

Grzegorz Markowski i ekipa zagrają swoje największe przeboje 22 marca o godz. 18:15 w Poznań Congress Center pawilon 3A przy ul. Bukowskiej.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz