Aglomeracja

100 planszówek w jednym miejscu – do wspólnej zabawy

Gra Carcassonne  Foto: materiały prasowe

Na pewien czas zapomniane, dziś przeżywają renesans. Gry planszowe, bo o nich mowa, na nowo zagościły w wielu domach, gromadząc przy wspólnej zabawie wszystkich członków rodziny czy przyjaciół. Ich urok będzie można odkryć w najbliższy weekend podczas spotkania w Centrum Handlowym Auchan Komorniki.

Gra Carcassonne Foto: materiały prasowePrzy specjalnie wydzielonych w galerii stanowiskach każdy będzie mógł zmierzyć się z innymi graczami w aż stu różnorodnych grach! Swoje umiejętności będzie można sprawdzić między innymi podczas zręcznościowego Dobble, karcianego Jungle Speed, kultowego już Super Farmer de Lux czy strategicznego Carcassonne. Do wspólnej zabawy mogą się przyłączyć również osoby, które nie znają zasad poszczególnych gier. Na miejscu obecna będzie bowiem animatorka, która chętnie wytłumaczy ich cel i przebieg.

Spotkanie będzie także okazją, aby rodzice wraz z dziećmi wspólnie ułożyli ogromne puzzle, a także wzięli udział w licznych konkursach, w których do zdobycia będą popularne planszówki oraz drobne upominki.

Nie zabraknie również zabaw przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych graczach. Maluchy od dwóch lat będą się mogły sprawdzić w tak zwanych smart games – łamigłówkach i zabawkach pomagających w ich rozwoju intelektualnym. Dzieci będą mogły pobawić się między innymi trójwymiarową układanką „Króliczek” czy książeczką pt. „Dzień i noc”, gdzie znajdą szereg zadań dziennych oraz bardziej skomplikowanych zadań nocnych.

Rodzinne spotkanie z grami planszowymi odbędzie się w sobotę i niedzielę 18 i 19 października w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Gry RPG podczas Polibuda Gaming Zone  Foto: TD

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • Planszówki w Auchan Komorniki to nieporozumienie! W sobotę: małe stoisko, trzy stoliczki dla przedszkolaków, niewiele gier… Porażka! Nijak się miało do zapowiedzi…