Czerwonak

W Koziegłowach jest impreza!

Jedna z ostatnich prób Teatru Tańca Fleks Step przed premierą spektaklu 'Do-my" w choreografii Ewy Sobiak  Foto: GOK SOKÓŁ

Z okazji Dni Czerwonaka sporo będzie się działo os. Leśnym w Koziegłowach. W sobotę (28.06) odbędą się między innymi koncerty, a w poniedziałek (30.06) zapraszamy na na premierę spektaklu Dom-y Teatru Tańca Fleks Step.

Jedna z ostatnich prób Teatru Tańca Fleks Step przed premierą spektaklu 'Do-my" w choreografii Ewy Sobiak Foto: GOK SOKÓŁZacznijmy od premierowego spektaklu, który przygotowali artyści z Teatru Tańca Fleks Step. Tak jak poprzednie spektakle koncentruje się on wokół człowieka i jego społeczno-kulturowych uwikłań. Widzowi zadawane są pytania, stawiane przed oczami codzienne sytuacje. Być może wśród przedstawianych historii ktoś odnajdzie również swoje ?

Premiera spektaklu Dom-y odbędzie się w ramach Dni Gminy Czerwonak w skateparku w Koziegłowach w poniedziałek 30 czerwca o godzinie 21:30. Wstęp wolny.

Najwięcej jednak dziać się będzie już w sobotę 28 czerwca. Na placu za os. Leśnym w Koziegłowach, na terenie przy działkach, odbędzie się impreza plenerowa. Odbędą się tutaj konkursy, spektakle dla dzieci, warsztaty, koncerty.

Wiele instytucji i stowarzyszeń z terenu Gminy zaprezentuje swoją działalność oraz zaproponuje wiele atrakcji dla dzieci i rodziców – informuje Joanna Szalbierz – Kędzierska z GOK Sokół – na scenie będzie można zobaczyć zespoły taneczne działające przy GOK Sokół oraz posłuchać śpiewających u nas solistów.

Będzie można także podziwiać paradę motocyklową oraz sprawdzić się podczas konkursów, do których zapraszani będą nie tylko motocykliści.

Gwiazdami wieczoru będą zespołu Ino Ros, który był półfinalistą programu Must be the Music, a także zespól Cree bardzo mocno nawiązujący do repertuaru znanego zespołu Dżem.

Na imprezę plenerową z okazji Dni Gminy Czerwonak zapraszamy na plac za os. Leśnym w Koziegłowach w sobotę (28.06) od godziny 15:00. Poniżej znajduje się szczegółowy program imprezy.

Zespół Cree Foto: Cree / Ela Uszczyk

15:00 – rozpoczęcie imprezy oraz start parady motocyklowej,

15:10 – soliści dziecięcy GOK Sokół,

15:30 – TeatRyle „Szałaputki” – spektakl dla dzieci,

16:20  – występy dziecięcych zespołów tanecznych z GOK Sokół,

16:30 – powrót parady motocyklowej,

16:30 – Mini Maraton Zumby CRKF Akwen,

16:50 – konkursy dla motocyklistów,

17:20 – zespoły taneczne GOPS Czerwonak,

17:30 – letnie przeboje w wykonaniu solistów GOK Sokół,

18:00 – konkursy dla motocyklistów,

18:30 – wręczenie nagród Zasłużony dla Gminy Czerwonak, Animator Kultury, Zobacz Więcej przez Telefon,

19:00 – letnie przeboje w wykonaniu solistów GOK Sokół,

20:00 – koncert zespołu Ino Ros,

21:30 – koncert zespołu Cree,

22:40 – pokaz fajerwerków i zakończenie imprezy.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz