Lech wiceliderem tabeli

Trybuna nr 2 na Stadionie Miejskim  Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

Trybuna nr 2 na Stadionie Miejskim Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsmNiezwykły prezent otrzymali podopieczni Mariusza Rumaka od zawodników Zagłebia Lubin, którzy w 6 minut zdobyli aż 3 bramki i pokonali Wisłę Kraków 3:1.

W 74 minucie Łukasz Burliga zdobywa bramkę dla Wisły Kraków. Wszystko wydaje się już przesądzone i 3 punkty zmierzają do Krakowa. Ale grać należy do końca. W 86 minucie wyrównuje Manuel Curto , w 91 minucie, Arkadiusz Piech zdobywa prowadzenie dla Zagłębia. Całość przypieczętowuje Michał Nalepa, który w 92 minucie zdobywa samobójczą bramkę.

Po 28. kolejkach T-Mobile Ekstraklasy w tabeli na miejscu pierwszym jest Legia Warszawa z 57 punktami, na drugim Lech Poznań z 47 punktami, miejsce trzecie należy do Wisły Kraków – 45 punktów.

W najbliższą sobotę o godzinie 20:30 na Inea Stadionie Lech Poznań zmierzy się z Jagiellonią Białystok.