K U L T U R A Nowe Miasto Rataje

Operetka w kawiarni

Eurocafe1  Foto:

Wieczór operetkowy, muzyczne wspomnienia przy kawiarnianym stoliku? Dlaczego nie! Artyści Teatru Muzycznego zapraszają do nowego miejsca, kawiarni w Pasażu Rondo na Ratajach. Zapowiadają także prezentację okolicznych domów kultury. Pierwsze wydarzenie muzyczne już w dziś o godz. 19:00.

Eurocafe1Poniedziałkowy koncert „Dawnych wspomnień czar” jest okazją, by na żywo posłuchać utworów z lat 20. i 30. w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego. Zapoczątkuje on cykl kameralnych imprez kulturalnych.

Utwory z lat 20. i 30., takie jak „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Pamiętasz, była jesień” zostaną wykonane m.in. przez Michała Łaszewicza i Justynę Winkel – mówi Bartosz Kuczyk, który również wystąpi w poniedziałek. – Planujemy też wieczór operetkowy i koncert kolęd. To interesująca propozycja dla osób poszukujących ciekawego miejsca, w którym będzie można spędzić czas w miłym towarzystwie przy nastrojowej muzyce trafiającej w różne gusta.

W najbliższych planach ratajskiej kawiarni są spotkania z artystami ze świata muzyki oraz wystawy fotografii z Teatru Muzycznego. Miejsce ma również sprzyjać aktywizacji mieszkańców w wieku średnim, dlatego do występu zachęcane będą też zespoły z okolicznych domów kultury.

Najbliższe wydarzenia:

26 listopada, godz. 19:00 – Dawnych wspomnień czar, czyli piosenki z lat 20. i 30. – wykonanie Michał Łaszewicz, Bartosz Kuczyk, Lucyna Winkel,
3 grudnia, godz. 19:00 – Wieczór operetkowy – wykonanie Agnieszka Wawrzyniak, Bartosz Kuczyk,
13 grudnia, godz. 19:00 – Wieczór kolęd w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Poznaniu.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz