K U L T U R A

Dzikie Żądze!

Dzikie Żądze Foto: Dzikie ŻądzeTeatralna jesień zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Już teraz zapraszamy na spektakl Dzikie Żądze, który będziecie mogli zobaczyć w Teatrze Wielkim. Na deskach tej poznańskiej sceny wystąpią Anna Korcz, Elżbieta Zającówna, Stefan Friedman, Karol Strasburger oraz Mariusz Pogonowski.

Na naszym profilu na facebooku będziemy mieli dla was zaproszenia!

Państwo Griffin to zamożne małżeństwo w zaawansowanym średnim wieku, mieszkające w bogatej dzielnicy Londynu. On jest prezesem dużej firmy pracującej na zlecenie państwa, ona przystojna, nieco znudzona, ale raczej dama. Dorobili się synka na Oxfordzie i wiejskiego domku pod Londynem. Są ustabilizowani i coraz bardziej znudzeni. Wszystko im się układa poza jedną rzeczą. Przestał wychodzić im seks, a wiedzą, że…

Regularne uprawianie seksu podnosi sprawność organizmu, zwiększa jego wydolność i dotlenia każdą komórkę. Pobudza krążenie. Jedna namiętna noc może zastąpić kilka godzin na siłowni, całując się spalamy około 20 kalorii, a podczas stosunku od 100 do 300 kalorii. Podniecenie wytwarza w mózgu związki chemiczne – endorfiny, a nadnercza uwalniają hormon – kortyzol działający rozluźniająco i usuwający ból głowy.

W księgarni odkrywają wyjątkowy podręcznik “Zrealizuj swoje fantazje” dr Leopolda Baumgartnera. Żeby ratować małżeństwo i obudzić żądze postanawiają wprowadzić go w życie. Nie jest to łatwe. Do tego teatru fantazji potrzebne są dodatkowe osoby… Jednak los okazuje się łaskawy. W domu zjawia się nieproszony gość- włamywacz, a w ramach pomocy przy zepsutym kaloryferze państwa Griffin odwiedza dozorca. Zabawa toczy się już sama. I to nieprzewidywalne. Nagle, w trakcie zaawansowanych scen pobudzania seksu zjawia się znerwicowana siostra Pani domu, którą przed chwilą porzucił mąż. To co nastąpi potem w sypialni państwa Griffin, przejdzie nawet najśmielsze wyobrażenia doktora Baumgartnera.

Na przedstawienie DZIKIE ŻĄDZE zapraszamy do Teatru Wielkiego w poniedziałek 1 października o godzinie 17:30 oraz o 20:30. To pierwsze z wielu spektakli, które przygotowała firma Sollus. Jeśli kochacie teatr, warto polubić ich profil na facebooku, by nie przegapić kolejnych wydarzeń.

Dzikie Żądze Foto: Dzikie Żądze

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz