Lifestyle POZnań

Blanka Winiarska rozbudzać będzie kobiecość

Blanka Winiarska  Foto: facebook

Kolejne Spotkanie z cyklu “Kobieta w Centrum” w Kupcu Poznańskim odbędzie się w piątek 26 maja. W ramach tematu „Moja Kobiecość moją siłą” zaproszeni goście będą poruszać temat niezwykłego potencjału i możliwości, jakie drzemią w kobietach. Nie od dziś wiadomo, że kwalifikowanie kobiet jako płci słabszej jest już nieaktualne.

Blanka Winiarska Foto: facebookKobiety udowadniają, że potrafią być silne w dążeniu do swoich celów i marzeń. W spotkaniu uczestniczyć będzie Blanka Winiarska, tancerka, wielokrotna uczestniczka Tańca z Gwiazdami, założycielka Centrum Tańca Blanka Winiarska, która opowie m.in. o tym, w jaki sposób taniec rozbudza kobiecość i jak można ją wykorzystać w osiągnięciu sukcesu.

Na spotkaniu nie zabraknie również mężczyzn. Choreograf, instruktor i szkoleniowiec fitnessu, Nasser Naji, opowie o tym, jak utrzymanie dobrej formy jest ważne w pozytywnym nastawieniu do życia każdej kobiety. Jego autorski program ćwiczeń “Fitness Club in the house – ćwicz i tańcz” właśnie wychodzi na DVD.

Dietetyk, Anna Zaporowska doradzi uczestniczkom, jak zdrowo się odżywiać i dbać o swój wygląd, by żyć pełnią kobiecości a stylistki pomogą w wyborze strojów.

Spotkanie odbędzie się w Kupcu Poznańskim w sobotę 26 maja o godz. 19:00 w Cafe Rosenthal na II piętrze.

Kupiec Poznański Foto: http://fotopoznan.blogspot.com

Zapisy naa stronie http://kupiecpoznanski.pl/zapiszmnie.html

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz