K U L T U R A

Pokochaj motyla – napisane w Poznaniu

Przemysław Bogdewicz  Foto: Przemysław Bogdewicz

Przemysław Bogdewicz Foto: Przemysław BogdewiczW księgarniach pojawiła się książka napisana przez młodego poznaniaka. W czasach, gdy czytamy coraz mniej książek można z podziwem patrzyć na autorów, którzy chcą coś przekazać, piszą powieść i własnym sumptem ją wydają. Przemysław Bogdewicz na co dzień zajmuje się wieloma rzeczami. Spotkać go można na maratonach, nieco trudniej w pracy, bo pracuje zawodowo jako nurek, z dala od naszego miasta.

Pretekstem do rozmowy jest jednak książka Pokochaj Motyla. Do czytania zachęcać może już sama okładka, ale również tytuł jest intrygujący – o czym jest ta powieść?

Pokochaj motyla

Sama książka nie jest zbyt gruba, ale nie jest łatwa w odbiorze…

Pokochaj motyla

Nim książka trafiła do druku przeczytało ją kilka znajomych osób autora. Każda z nich została poproszona o napisanie odczuć po lekturze. Można je znaleźć na ostatniej stronie okładki. Uleciało ze mnie wszystko, łzy mi poleciały. Ta książka odmieni życie każdego kto ją przeczyta. (.) brakuje mi takich chwil na przemyślenia. dziś tego dokonałeś. Takich opinii jest więcej. Czy to jedyny odzew od czytelników?

Pokochaj motyla

Dotarły do mnie już opinie, że książka jest ciekawa, ale nie wszystkim może odpowiadać jej “klimat”

Pokochaj motyla

Kto jest wydawcą powieści?

Pokochaj motyla

Na naszym profilu będą do zdobycia egzemplarze z autografem autora. Komu się nie uda może poszukać księgarni w Poznaniu, gdzie książka czeka na czytelników. Dzięki stronie można się także skontaktować z jej twórcą. Wystarczy kliknąć tutaj.

Pokochaj motyla Foto: Pokochaj motyla

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz